Selülit Tedavisi, Emtone

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Selülit Tedavisi, Bolu Selülit Tedavisi Fiyatları

Bolu’da Selülit Tedavisinin Faydaları

Harika görünmek zor iştir. Ancak Türkiye’deki kadınların %85 ila 98’i için diyet, egzersiz ve “evde” tedaviler inatçı selülit sorununu düzeltmek için yeterli değildir. Şekilsiz pütürlü, çukurlu cilt, vücut konturunuzla birlikte kendi imajınıza da zarar verebilirsiniz. Orta ve alt vücut gibi bölgelerdeki selülit, en sevdiğiniz kıyafet ve aktivitelerden tam anlamıyla keyif almanızı engelleyebilir ve samimi ortamlarda bile kendinizi özgüvensiz hissetmenize neden olabilir.

Bolu Selülit Tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Bolu’da Selülit tedavisi için en popüler tedaviler nelerdir?

Hastaların selülit görünümünü ortadan kaldırmasına yardımcı olmak için çeşitli tedaviler mevcuttur. Bazı durumlarda, optimal sonuçlara ulaşmak için bir tedavi kombinasyonu önerilir. Uzman ekibimiz sizin için en iyi tedaviyi belirlemenize yardımcı olabilir.

Selülit giderme tedavileri minimum iyileşme süresi gerektirir veya hiç iyileşme süresi gerektirmez ve tedaviden hemen sonra günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Şişme, morarma veya rahatsızlık hissedebilirsiniz, ancak bu yan etkiler geçicidir ve selülit azalmasından bir ila iki hafta sonra geçer.

Selülit tedavisi öncesi

Şüphelerinizi ve sorularınızı dindirmek için doktorumuza gerekli tüm soruları sorun.

Cildinizi selülit tedavisine hazırlamak için doktorunuzun yapmanızı istediği her şeyi yapın.

Selülit tedavisi sonrası

Sağlıklı beslenin ve vücudunuzun sağlıklı bir lif ve kolajen artırıcı besin aldığı yerde dengeli bir diyet yapın.

Haftada 5-6 gün 30-45 dakika egzersiz yapmaya özen gösterin.

Şişliği azaltmak için soğuk kompres uygulamak, doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmak ve cildinizi korumak için güneş kremi kullanmak gibi sorunsuz bir iyileşme için doktorunuz tarafından verilen bazı bakım sonrası yönergeleri izlemeniz gerekecektir. Doktorunuz ayrıca birkaç hafta kompresyon giysisi giymenizi de önerebilir.

Tedaviden sonra cildiniz daha pürüzsüz görünecek, ancak nihai sonuçların ortaya çıkması 6 ila 8 hafta kadar sürebilir ve en az 3 yıl sürecektir. Bununla birlikte, işlem sonrası sonuçlarınızı korumak için tedaviden sonra sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeniz gerekecektir.

Bolu’da Selülit Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.