EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Emsculpt NEO, Bolu Emsculpt NEO Fiyatları

EmSculpt Neo Nedir?

Aynı anda kas inşa etmek ve yağ yakmak için FDA onaylı tek tedavi olan EMSCULPT NEO Bolu’nun yağı %30 oranında azalttığı ve kasları %25 oranında artırdığı kanıtlanmıştır. Bu, 30 dakikalık uzun tedaviyi, mevcut en sonuç odaklı yağ azaltma tedavisi haline getirir. Rahat tedavi seansları bacaklar, kollar, karın ve kalçaları hedefler ve sıfır kesinti ile sonuçlanır.

Bolu Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EMSCULPT NEO, kasları geliştirmek için Elektromanyetik alanları (HIFEM) ve yağ azaltmak için Radyofrekansı birleştiren mevcut tek cihazdır. İnvaziv olmayan öğle yemeği prosedürü, spor salonuna gitmeden önce yapılan bir ısınma gibi, kaslarınızı bir antrenmana hazırlar. Londra’daki ilk sağlayıcılardan biri olarak, baldırları, pazıları ve trisepsleri tonlamak için mikro aplikatörlere sahip olmaktan heyecan duyuyoruz. Eşsiz vücut şekillendirme tedavisi, hastalara türünün diğer cerrahi olmayan ve hatta cerrahi prosedürlerin ötesinde sonuçlar sunar. Bu teknolojiyi hastalarımıza sunmaktan heyecan duyuyoruz!

EMSCULPT NEO, kas kasılmalarını indüklemek için HIFEM ve RF ısıtma teknolojilerini kullanır ve 30 dakikalık bir seans boyunca 20.000’e kadar hızlı kas kasılması üretir. Bunu tek başına egzersiz yaparak elde etmek mümkün değildir. Tedavi sırasında bu kasılmalar, kasları oluşturan ve güçlendiren, yağ hücrelerinin yok edilmesini tetikleyen bir metabolik reaksiyona neden olur. Seansınız bir sıcak taş masajına benzer ve çoğu hasta tarafından kolayca tolere edilir .

Üstün Non-Invaziv Vücut Yeniden Şekillendirme

Daha kontrollü bir hassasiyetle diğer tedavilerden daha fazla yağ azaltma ve kas büyümesi.

BMI’si Daha Yüksek Olan Hastalar İçin Uygundur

Bu cihaz, zayıf sporcuları veya görünümlerini korumak için biraz daha fazla yardım arayan BMI 35’e kadar olan hastaları tedavi edebilir.

Daha Geniş Bir Tedavi Alanı Yelpazesi

Bolu’da kas tanımını iyileştirebilir ve karın bölgesi, kalçalar, pazı ve triseps ve baldır kaslarından yağ dökebiliriz.

Sosyal Hayattan Kayıp Yok

Kliniğimizden ayrıldıktan sonra normal aktivitelerinize devam edebilirsiniz ve sadece hafif kas ağrıları hissedeceksiniz.

Boluda Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.