Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Coolsculpting, Bolu Coolsculpting Fiyatları

Boluda Bölgesel Zayıflamak İçin araştırma mı yapıyorsunuz?

Bolu Coolsculpting İle Tanışmalısınız.

Bolu Coolsculpting, Bolu ’da Coolsculpting Tedavisi Fiyatları

İşlem sonrasında diyet yapmak gerekir mi?

CoolSculpting uygulaması sonrasında özel bir diyet yapmak gerekmez. Ancak tedavinin olumlu etkilerinin devamı için kilo kontrolü gereklidir.

Bolu Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Bolu’da CoolSculpting için doğru bir aday mısınız?

CoolSculpting uygulaması bir kilo verme işlemi değildir. Bu nedenle kilolu kişilere önerilmez. Zayıflama değil vücut şekillendirme yöntemidir. Tedavi için en uygun adaylar, ameliyat olmak istemeyen ve ideal kilosuna yakın olan, ancak basen, karın, sırt ya da kalçasındaki bölgesel fazlalıklarından şikâyetçi olanlardır.

CoolSculpting uygulaması ne kadar sürer? Sistem nasıl çalışır?

CoolSculpting uygulama süresi, uygulama yapılacak bölge sayısına göre değişmektedir. Örneğin karın bölgesi, en az 2 bölge; basenler, sağ ve sol yan olmak üzere 2 bölge şeklinde uygulanır. Tedavi edilecek bölge sayısına göre uygulama 2-3 güne yayılabilir. Uygulama 30-60 dakika kadar sürer ve genelde tek seans yeterlidir. Yağ hücrelerinin soğuk lipoliz teknolojisi ile parçalandığı işlemin uygulanacağı bölge ya da bölgeler hekim tarafından belirlendikten sonra bu bölgeler cildin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme ile kapatılır. Aplikatör belirlenen bölgeye yerleştirilir. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi uygulama başlığının haznesi içine çeker ve böylece yarım saat sürecek kontrollü soğutma işlemi başlar.

Coolsculpting Boluda kaç seans uygulanır?

Coolsculpting tedavisi genellikle, tek seans şeklinde uygulanmaktadır. Bazı özel vakalarda daha etkili sonuç elde etmek için 2-3 ay sonrasında bir seans daha gerekebilir.

İyileşme süreci nasıldır?

Prosedür sırasında cerrahi işlem uygulanmadığı için iyileşme süreci yoktur. İşlem sonrasında, kişiler günlük hayatlarına hemen dönebilmektedir. Coolsculpting uygulaması ile değişime uğrayan yağ hücreleri işlemden iki hafta sonra lenf sistemi yoluyla vücuttan atılmaya başlar. Tedavinin nihai sonucu ise 6-7 hafta sonra ortaya çıkar.

Bolu’da Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.