Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik Soğuk Lipoliz, Bilecik Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz prosedürü oldukça kısa sürer – yaklaşık 30 – 60 dakika. Günlük rutine kolayca yerleştirilebilir. Daha da iyisi, tedaviden sonra hastalar yoğun günlerine devam edebilirler çünkü herhangi bir aksama süresi yoktur.

Bilecik Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Tedavi sırasında hafif bir rahatsızlık hissi olur ancak oldukça tolere edilebilir. İlk başta soğutma ve emme hissi yaşanır ancak yaklaşık 10 dakika sonra hissizleşirler. İşlem non-invaziv ve hafif ağrılı olduğundan hastalar kitap okuyabilir, film izleyebilir veya her şey bitene kadar dizüstü bilgisayarlarında çalışabilirler.

Tedavi bittiğinde aplikatör çıkarıldıktan sonra tedavi edilen bölge kırmızı olabilir. Kızarıklık birkaç saat sonra durmalıdır. Bazı hastalar, tedavi edilen bölgede kaşıntı, dokunulduğunda hassasiyet, karıncalanma ve uyuşma hissi yaşarlar, ancak tüm hassasiyet bir veya iki hafta sonra durmalıdır.

Sadece bir tedaviden sonra, tedavi edilen bölgede gözle görülür bir şekilde daha az yağ olur. Tam sonuçları görmek için birkaç ay geçmesi gerekiyor. Bunun nedeni, vücudun yağ hücrelerini doğal olarak atması gereken zamandır. Doğal süreçlerin bitmesi için zamana ihtiyacı vardır, ancak tüm etkiler gerçekleştiğinde beklemek çok değerli olacaktır.

SOĞUK LİPOLİZ HANGİ VÜCUT ALANLARINI HEDEFLEYEBİLİR?

Soğuk lipoliz tedavisini ideal yapan şey, tedavi edebileceği vücut bölümleri söz konusu olduğunda gerçekten çok yönlü olmasıdır. Soğuk lipoliz teknolojisi, cildin altındaki yağ hücrelerini hassas bir şekilde hedefler ve onları doğal ölümlerini tetikleyen sıcaklıklara kadar soğutur. Yavaş yavaş, hedeflenen bu yağ hücreleri vücuttan doğal bir şekilde yok olur.

Soğuk lipoliz cihazının farklı şekil ve boyutlarda aplikatörleri olduğu için vücudun kalıcı yağ şişkinliklerinin olduğu her bölgeyi yapabilir.

Bilecik Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.