Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik Emtone, Bilecik Emtone Tedavisi Fiyatları

EMTONE NASIL ÇALIŞIR?

Emtone cihazı, cildinizi yaklaşık 108 ila 111ºF’ye ısıtmak için radyofrekans enerjisi sağlar – yeni kolajen oluşumunu kolaylaştırmak ve mevcut kolej liflerini sıkılaştırarak pürüzsüz ve gergin bir cilt elde etmek için ideal sıcaklık. Cihaz, radyofrekans enerjisi sağlamanın yanı sıra cilt hücresi yenilenmesini uyaran, kan dolaşımını hızlandıran ve sıvı birikimini engelleyen akustik dalgalar da yayar. Zamanla, vücudunuz yeni kolajen ürettikçe, yağ dokularını ve selülit çukurlarını yumuşatır.

Bilecik Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

İşlem sırasında sırtınıza bir topraklama pedi yerleştirilir ve Emtone cihazı tedavi alanları üzerinde dikkatlice kaydırılır. El aleti cildinizin üzerinde hareket ettikçe doku sıcaklığınız arttıkça bir sıcaklık hissedeceksiniz. Cihaz, asla çok sıcak veya rahatsız olmamasını sağlayan bir otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Sıcaklık hissinin yanı sıra mekanik titreşimler de yaşayabilirsiniz. Bazı hastalar da bu hissi sıcak taş masajına benzetmiştir.

İşlem 20 dakika içerisinde sonuçlanmalıdır ve günlük aktivitelerinize hemen dönebilirsiniz. Tedavi alanına ve özel endişelerinize bağlı olarak, optimal sonuçlar için muhtemelen birkaç tedavi seansına ihtiyacınız olacaktır. Çoğu hasta, haftada bir kez yapılan 4 Emtone seansına ihtiyaç duyar.

Klinik çalışmalara göre, Bilecik’te Emtone bu sonuçları sağlar:

  • Kollajende %59 artış
  • Elastinde %64 artış
  • Ve cilt kalınlığında %44 artış

 

Bilecikde Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.