EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik Emsculpt NEO, Bilecik Emsculpt NEO Fiyatları

İSTENİLEN VÜCUT ŞEKLİNİZİ OLUŞTURUN!

EmSculpt Neo Bilecik, 30 dakikalık bir seansta aynı anda yağ yok etme ve kas geliştirme için iki enerjiyi birleştiren ilk ve tek invaziv olmayan vücut şekillendirme prosedürüdür. EMSCULPT NEO, hem radyo frekansı hem de yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjiler yayarak selefi Emsculpt’ın mirasını inşa ediyor. Bu, dünyadaki herhangi bir altın standart prosedürden daha fazla yağ azaltma ve kas büyümesinden oluşan bir sonuç yaratır.

Bilecik Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

EmSculpt Neo, ısı enerjisini kullanarak yağ depolarını kelimenin tam anlamıyla yakan radyofrekans (RF) enerjisi eklediğinden, müşterilere yağ depolarını yakmaları için daha fazla güç verir. Bu eşsiz karışım ile hastalar tipik olarak daha yoğun kas geliştirme ve yağ azaltma sonuçları elde edebilirler.

Esansiyel olmayan yağ, atletik harekete daha fazla direnç sağlar. Bu nedenle, her direnç antrenmanı, sürekli sonuçları görmek için verilen antrenman başına kasılmaların kas kuvvetini artırmaya zorlar. Bu prosedür çok zaman, enerji ve sabır gerektirebilir.

Bilecikde EmSculpt Neo ile ESTETİKTEN DAHA FAZLASI

Yağ azaltma kas geliştirmenin estetik faydalarının yanı sıra, EmSculpt Neo birçok fonksiyonel faydaya da sahiptir ve genel güç ve atletik performansta iyileştirmelere yardımcı olmak için kullanılabilir , doğum sonrası koşullar dahil olmak üzere doğum sonrası koşullar ve sırt ağrısı gibi diğer sağlıkla ilgili sorunlar çekirdek alanı güçlendirmekten gerçekten faydalanabilir. EmSculpt ayrıca yaralanma sonrası da harikadır ve rehabilitasyon sırasında kas kütlesini ve gücünü korumaya yardımcı.

Bilecik Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.