Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bilecik Coolsculpting, Bilecik Coolsculpting Fiyatları

Bölgesel Yağlarınızdan Kurtulmak mı istiyorsunuz?

Coolsculptıng İle Tanışmalısınız.

Bilecik  Coolsculpting, Bilecik ’te Coolsculpting Tedavisi Fiyatları

Bölgesel incelme ve birikmiş yağlarınızdan kurtulmak için, Bilecikde Coolsculpting olarak, en etkili, invaziv olmayan vücut bakımlarını sunuyoruz.

CoolSculpting, Harvard Medical School’un geliştirdiği, FDA onaylı ameliyatsız zayıflama teknolojisidir. Bir soğuk lipoliz yöntemi olup, dokulara zarar vermeden yağ hücrelerinin ısısını düşürerek, metabolizma tarafından vücuttan atılmasını sağlayan güvenli bir yöntemdir.

Bilecik Coolsculpting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

CoolSculpting Bilecik için uygun adaylar kimlerdir?

Coolsculpting uygulaması, bir kilo verme yöntemi değildir. Diyet ve egzersize dirençli lokalize yağları hedef alan, yağ parçalayıcı etkisiyle vücudu biçimlendiren bir teknolojidir.

CoolSculpting hangi bölgelere uygulanır?

Bölgesel yağlanmanın olduğu tüm bölgelerde başarıyla uygulanabilir. Karın, bel, basenler, bacaklar, diz içleri, gıdı, sırt ve kollarda uygulanmaktadır. Farklı genişlikteki alanlara uyumlu değişik başlıkları sayesinde büyük hacimli bir karında da diz içleri gibi küçük alanlarda da etkili olmaktadır.

CoolSculpting tedavisi ağrılı mıdır?

İşlem, ağrısız ve acısızdır. Aplikatör, uygulama yapılacak alana yerleştirildikten sonra kişi çekme ve soğuma hisseder. En başta hafif bir hassasiyet oluşsa da birkaç dakika içinde hastalar bu hisse alışacağından kaybolur.

Coolsculpting Nasıl İşe Yarar?

Coolsculpting, vücudunuzu zahmetsizce yeniden şekillendirmek için yağ hücrelerine kontrollü soğuk ileterek yok eden, vücudunuza zarar vermeden yağların posterior olarak çıkarılmasını tetikleyen devrim niteliğinde bir teknoloji kullanan güvenli, etkili ve FDA onaylı bir tedavidir.

 

Coolsculpting Bilecikde Gerçekten Etkili bir işlem mi?

 

Coolsculpting bugüne kadar gerçekleştirilen ve yayınlanmış klinik çalışma ile en çok araştırılan teknolojilerden biridir. Bu çalışmalarda, ölçümler 3 ayda yağ tabakası kalınlığında %23 azalma olduğunu göstermiştir. CoolSculpting’in resimlerden önce ve sonra araştırmacı değerlendirmeleri, kullanıcıların %86’sının tedavi alanında iyileşme gösterdiğini ve hasta anketlerinin, hastaların %82’sinin prosedürü bir arkadaşına tavsiye edeceğini ortaya koydu.

 

Bilecikde Coolsculpting Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.