Soğuk Lipoliz, Coolsculpting

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Soğuk Lipoliz, Ankara Soğuk Lipoliz Fiyatları

Bölgesel vücut yağları inatçı olabilir. Mükemmel vücut kontürünü ortaya çıkarmak için gitmesi gereken o çirkin şişkinlikleri hiçbir diyet veya egzersizin yok edemediği bir noktaya ulaşılır.

Son gelişmeler, hastalarımıza mükemmellik arayışlarında yardımcı olmak için yağ eritme ve cilt sıkılaştırma özelliklerine sahip cerrahi olmayan, invaziv olmayan tedaviler olarak şekillendi. Soğuk Lipoliz hedef bölge sadece 1-2 dakika içinde 50-55C arası sıcaklığa ulaşır, bu sayede yağ hücrelerinin zar yapıları bozulur, lipoliz olur ve yağ hücreleri zarından yağ salınımı olur, yağ hücreleri küçülür.

Ankara Soğuk Lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanıyor?

Ergonomik olarak tasarlanmış aplikatörleri ile, tamamen güvenli ve invaziv olmayan bir şekilde sorunlu bölgedeki yağ dokusunu dondurur, yok eder ve ortadan kaldırır. Bu teknoloji, gıdıyı küçültmek veya karın bölgesi, uyluklar, kollar, sırt ve iç dizlerdeki yağlanmayı ortadan kaldırmak için oldukça etkilidir. Sadece hafif bir ağrı hissedersiniz, bu tedavinin iyileşme süresi yoktur. 

 

Ankarada Soğuk Lipoliz Teknolojisi Nasıl Çalışır?

Yağ hücreleri veya adipositler, sıcaklık değişimlerine karşı savunmasızdır. Sistem, yağ dokusunu seçici olarak soğutarak ve dondurarak istenmeyen yağ hücrelerinin ölmesine neden olur; Bölgedeki cildi, sinirleri, kasları ve diğer dokuları korur.

Her seansta kendi sıcaklık kontrolü ve emme özelliğine sahip aplikatörler sayesinde iki bölgeye uygulanır. Bunların her biri, birden fazla vücut bölgesinin aynı anda tedavi edilmesine izin vererek bağımsız olarak düzenlenebilir.

Soğuk lipoliz teknoloji aplikatörü ile hedeflenen alana kontrollü donma etkisi iletilir. Deri altı yağ hücreleri, hücreleri kapsülleyen, donduran, parçalayan ve yağı serbest bırakan bu vakum aplikatörü ile hedeflenir.

Salınan yağ, birkaç haftalık bir süre içinde lenfatik sistem yoluyla vücuttan kendiliğinden atılır ve yağ tabakasının kalınlığında gözle görülür incelme ve azalmaya neden olur.

Soğuk Lipoliz İşlemi Sırasında…

İlk birkaç dakikaya hafif ağrılı veya karıncalanma hissi eşlik edebilir, ancak cilt soğuktan uyuştukça rahatsızlık kısa sürede azalacaktır. Ağrı eşiğiniz çok düşük olmadıkça ağrı kesici gerekmez.

Tedavi bölgesi hafif kırmızımsı görünecektir, ancak aplikatör çıkarıldıktan sonra bölgeye nazikçe masaj yapıldığından kızarıklık hızla geçer.

Yağ tabakasının kademeli olarak azalması nedeniyle, tedaviden sonraki 15 gün içinde gözle görülür değişiklikler olacaktır. Sonuçlar yaklaşık 8 hafta sonra çarpıcı olacak ve normal, sağlıklı bir diyet ve egzersiz rejimi ile tamamen sürdürülebilir olacaktır.

Ankarada Soğuk Lipoliz Tedavisinden Sonra!

Tedaviden sonraki 24 saat boyunca kozmetik kremlerden ve topikal tedavilerden kaçının.Tedavi olduğunuz 24 saat içinde sıcak duş almaktan, saunalardan ve yüzme havuzlarından kaçının.Tedaviden sonraki 48 saat boyunca yoğun fiziksel aktiviteden kaçının. Alkolden almaktan kaçının. Tedavi gününde karbonhidrat ve ağır yemekler tüketmeyin.

Ankarada Soğuk Lipoliz Fiyatları?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin