Emtone, Selülit Tedavisi

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Emtone, Ankara Emtone Tedavisi Fiyatları

Selülit çok faktörlü bir sorundur. Kadınlara selülit açıklanırken, lifli bantların yağ yoluyla deriden kasa doğru ilerlediği söylenir. Bantlar ciltte aşağı doğru çekildiğinde yağ yukarı doğru iter. Ama hikayenin elbette devamı var…

Emtone aynı anda hem radyo frekansı hem de hedeflenen basınç enerjisi yayar. Kombine olarak, hiçbir teknolojinin kendi başına başaramayacağı sinerjik bir etkisi vardır. Ankara’da Emtone, selülite katkıda bulunan tüm ana faktörleri tedavi etmek için aynı anda hem termal hem de mekanik enerji sağlayan ilk ve tek cihazdır.

Ankara Emtone fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

5 Dakikada Fiyat Al

Peki Emtone cihazının teknolojisi nasıl çalışır?

Monopolar Radyofrekans ve Hedeflenen Basınç Enerjisinin sinerjik emisyonu, semptomları bastırmak yerine kök nedenlerin tedavisini sağlar. Bu, yalnızca farkı görmekle kalmayıp, aslında hissedebileceğiniz anlamına gelir.

Emtone için bilimsel veriler!

Eşzamanlı emisyonun bağ dokusu üzerinde her iki enerjinin ardışık uygulamasından kaynaklanan önemli ölçüde daha yüksek etkiye yol açtığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

  •    59 % Kollajende daha yüksek artış
  •    64 % Elastinde daha yüksek artış
  •    44 % Dermis kalınlığında daha fazla artış

Ankara Emtone Tedavi Süresi!

Çoğu hasta, haftada bir veya iki kez planlanmış 4-8 tedavi seansından geçer. Bir seans, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak tipik olarak yaklaşık 20-40 dakika sürer.

Emtone Tedavisi Sonuçları!

Hastalar, tek bir tedavi seansından sonra iyileşmeler bildirmiştir. Sonuçlar genellikle önümüzdeki birkaç ay içinde gelişmeye devam eder. Herhangi bir iyileşme süresi olmaksızın, tedaviden hemen sonra normal aktivitenize devam edebilirsiniz.

Ankarada Emtone Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.