EmSculpt Neo

Uygulama işlemi fiyat bilgisi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Emsculpt NEO, Ankara Emsculpt NEO Fiyatları

Emsculpt NEO, vücudun hedeflenen bölgelerinde aynı anda hem inatçı yağları yakmak hem de kasları inşa etmek için güvenli, cerrahi olmayan bir cihaz olmasını sağlayan FDA onaylı, güvenilir bir teknoloji ile donatılmıştır.

Aynı seansta kasları sıkılaştıran ve yağ yakan en yeni, ameliyatsız tedavi ile Ankara’da Emsculpt NEO sayesinde tanışın. Hızlı ve etkili bir şekilde gözle görülür sonuçlar veren devrim niteliğinde, invaziv olmayan bir estetik tedavidir. Her seans ortalama 30 dakika sürer ve herhangi bir iyileşme süresi yoktur.

Ankara Emsculpt NEO fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 300 58 25 numaralı telefondan veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5 Dakikada Fiyat Al

Ankara Emsculpt Neo, Ankara Emsculpt Neo Tedavisi Fiyatları

Emsculpt NEO Kas Geliştirme

Kas tonlama HIFEM teknolojisi ile yapılır. Yüksek yoğunluklu ve kas kasılmalarının uyarılmasına odaklanan elektromanyetik enerjiyi temsil eder.

Emsculpt NEO derin stimülasyonu ile hedeflenen kas gruplarında normal egzersiz ile mümkün olmayan 20.000 kas kasılmasını aktive eder. Kas dokusu bu aşırı koşullara uyum sağlar ve derin bir yeniden şekillendirme ile yanıt verir.

HIFEM teknolojisi zararsızdır ve herhangi bir acı veya rahatsızlık vermeden kasları harekete geçirerek tonlama, belirginlik ve daha fazla güç sağlar. Emsculpt NEO vücut şekillendirme teknolojisi ile hastalar sadece bir seansta %25 kas artışı elde edebilirler. Tedaviden sonra hastalar daha sıkı ve güçlü kaslara kavuşur, daha düzgün ve ince bir görünüme kavuşurlar.

Emsculpt NEO ile Ankara’da Yağ Azaltma

İnvaziv olmayan bir RF (radyofrekans) enerjisinin kullanılmasıyla, Emsculpt NEO vücut şekillendirme sistemi, yağ dokularını ısıtarak yağın azalmasına neden olur. Birikmiş yağ hücrelerini herhangi bir rahatsızlık veya ağrıya neden olmadan eritir. Hedeflenen yağ hücreleri kalıcı olarak yok edilir. Bu yok edilen yağ hücreleri, sonunda doğal metabolik süreçlerle vücuttan atılır. Yağ hücrelerinin yok edilmesi yaklaşık bir ay sürer ve optimal sonuçlar işlemden üç ay sonra görülür.

Emsculpt NEO bir seansta hedeflenen bölgelerdeki deri altı yağını %30’a kadar azaltabilir ve hastalara daha şekilli ve daha ince bir görünüm kazandırır.

Emsculpt NEO Ankarada vücut şekillendirme tedavilerini başka bir seviyeye taşıyor. Ameliyatsız, son teknoloji olan bu cihaz ile artık inatçı yağlardan kurtulmak ve kaslara kavuşmak aynı anda mümkün.

Ankara’da Emsculpt NEO Tedavisinin Fiyatı Nedir?

Aradığınız sonuçları anlayacak ve tedavi planını belirleyeceğiz. Fiyatlar tedaviye ve süre planlamasına göre değişkenlik gösterir. Bunun için lütfen randevu talep edin.